Комплексне просування сайту в Києві

Пропонуємо послуги з SEO-оптимізації сайту і ведення PPC-контекстної реклами в Google

Що таке SEO просування сайту?

SEO просування сайту - це програма дій, які повинні вивести сайт на більш високі позиції в пошукових системах (Google, Яндекс), що в свою чергу підвищує його відвідуваність цільовою аудиторією. SEO - тривалий процес, який може розтягнутися від трьох місяців до півроку. В процесі просування ми використовуємо всі доступні варіанти "білого" просування.

від 500$

SEO просування сайтів (пошукова оптимізація сайту) — це просування Вашого сайту в органічному (безкоштовному) пошуку Google. Основна мета цієї роботи направлена ​​на збільшення цільового трафіку на сайт з пошукових систем.

Розкрутка сайту здійснюється за рахунок зростання позицій сайту в пошукових системах. Чим більше ключових слів буде в ТОП 10 пошукової системи, тим більше йде цільового трафіку на сайт — більше замовлень. SEO ніяк не пов’язана з контекстною рекламою і не впливає на неї жодним чином.

SEO це — інвестиції в бізнес. Процес просування сайту інертний і вимагає певного часу роботи над проектом — від 3 місяців. У разі, якщо Ви хочете отримати трафік на сайт відносно швидко, то це питання може вирішити настройка контекстної реклами в Google Ads.

Переваги SEO-просування сайту

null

Безкоштовний трафік

Після SEO оптимізації і просування ви будете отримувати трафік з пошукових систем абсолютно безкоштовно. При просуванні веб-сайту в одній пошуковій системі чи регіоні, він також набиратиме позиції і трафік в інших ПС та регіонах.
null

Довгостроковий ефект

Ефект від SEO оптимізації зберігається тривалий час. Якщо сторінки сайту по певних ключових запитах зайняли високі позиції в пошуковій видачі, то вони будуть залучати трафік дуже довго.
null

Довіра клієнтів

Користувачі можуть не довіряти рекламним оголошенням і охочіше переходити на сайти, що знаходяться в топі пошукової видачі. Результати пошуку сприймаються як незалежні, а це збільшує довіру до сайтів, що знаходяться на верхніх позиціях.

Надішліть заявку - отримайте ціну і пропозицію на свій Email

Замовлення SEO послуг

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама - це перевірений спосіб розповісти про себе потенційним клієнтам. Ми підберемо ефективні ключові слова, складемо відповідні оголошення, розробимо індивідуальну стратегію для вашого бізнесу.

від 500$

Контекстна реклама (Google Ads) — це сервіс реклами від пошукової системи Google. Головна відмінність від SEO — після настройки Ви відразу можете бути на першій сторінці в Google. Сайт показується в пошуковій системі поки на Вашому рахунку є гроші на кліки.

Після настройки реклами Ваш сайт буде показуватися в пошуку тільки тим користувачам, які шукали Ваші послуги або товари.

Оплата за даний вид реклами сайту складається з одноразової оплати за наші послуги і самого бюджету на рекламну кампанію. Перше замовлення або заявку ви можете отримати в першу годину показу оголошень в пошуку Google.

Середній час необхідне для повної настройки реклами Google Adwords — 3-7 днів.

Переваги контекстної реклами

null

Швидкі результати

Ви можете отримати перших клієнтів вже в перші години після запуску рекламної кампанії. Це можливість швидкого старту для нових сайтів з невеликою відвідуваністю.
null

Ефективність

Ваші оголошення побачать лише ті користувачі, які дійсно зацікавлені в покупці ваших товарів або послуг — головне, правильний підбір ключових запитів.
null

Прозорість і зрозумілість оплати

Вам не доведеться платити за розміщення оголошення або за кількість показів. Ви платите тільки за клік відвідувача по рекламному оголошенню і отримуєте потенційних покупців ваших послуг або товарів.
null

Гнучкість рекламних кампаній

У будь-який момент можна редагувати рекламні оголошення, змінювати ставку, ціни кліка і список ключових слів. Ви самі встановлюєте щоденний бюджет на рекламу.
null

Універсальність

Контекстна реклама дозволяє поширювати інформацію практично про будь-яких видах товарів і послуг. Також ви можете показувати рекламу в будь-якому місті чи країні або навпаки звузити показ до невеликого району.
null

Прозорі звіти по рекламі

Рекламодавець бачить Google Ads, де настроюються кампанії і в системі аналітиці — Google Analytics. Вам завжди буде доступна інформація щодо коштів на рахунку, статистики по рекламної кампанії, скільки з неї було переходів, як відпрацювали ключові слова, скільки коштував клік.

Бажаєте замовити контекстну рекламу і збільшити кількість заявок з сайту?

Замовлення контекстної реклами

Що ви отримуєте в результаті просування сайту?

Для швидкого результату і збільшення ефективності спробуйте SEO розкрутку сайту і контекстну рекламу

Збільшення доходу і прибутку

Залучення нових клієнтів

Вихід на нові ринки

Збільшення впізнаваності бренду

Замовте консультацію або зворотний дзвінок

Универсальна форма
Наверх